kolkaZ-47

Drużyny harcerskie

2 Drużyna Harcerska "Śpiący Rycerz"

Drużyna działa w Rybniku - Golejowie, ale zapraszamy również osoby z Grabowni, Wielopola i Ochojca.
Zbiórki odbywają się w soboty w godzinach 11:30 - 13:30 w harcówce przy OSP Golejów (ul. Gliwicka 257), a przy ładnej pogodzie na Grzybówce.
Fanpage drużyny: https://www.facebook.com/2-Dryżyna-Harcerska-Śpiący-rycerz-z-Rybnika-1128480887212586/

Drużynowy: dh. Zuzanna Andrzejewska

2dh

6 Harcerska Drużyna Żeglarska im. kmdr. Zbigniewa Przybyszewskiego

Zbiórki w okresie letnim (połowa marca-listopada) w każdą sobotę od 9 do 13, na stanicy wodnej nad Zalewem Rybnickim, ul. Rudzka, (przed przystankiem Chwałęcice Przystań w prawo). Mapę dojazdu można zobaczyć tutaj. Zbiórki w okresie zimowym (listopad-marzec) odbywają się w harcówce w ZSP nr 7 (ul. Borki 37D, 44-200 Rybnik) oraz w harcówce w SP nr 5 (ul. Różańskiego 14a, 44-200 Rybnik)

Drużynowy:  pwd. Paweł Mańka

Wodniacy zapraszają na fanpage https://www.facebook.com/6HDZ.Rybnik.

8 Drużyna Harcerska "Krzyż Południa"

Jesteśmy 8 Drużyną Harcerską "Krzyż Południa" z Chwałowic, która działa nieprzerwanie od 2013 r, a naszymi barwami są czarny - jak nocne niebo oraz srebrny - jak kolor gwiazd na nim.
Podążając za Prawem Harcerskim i ideałami staramy się co zbiórkę odkrywać siebie i cały otaczający nas świat. W drużynie panuje przyjazna atmosfera gdzie każdy z nas jest równy a przyjaźń między nami zacieśniamy m.in. wspólnie spędzając czas na nocach gier planszowych czy filmowych.
Spotykamy się w każdą sobotę o 10 w sali w przychodni w Chwałowicach, która znajduje się na piętrze -1, gdzie zawsze czekamy z niecierpliwością na nowe osoby:)
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności to informacje znajdziesz na naszym fanpejdżu na Facebooku oraz u naszej drużynowej Wiktorii pod numerem: 731301538

Drużynowa: dh. Wiktoria Welcel

Czuwaj!

zbiorka 8DH czerwiec2014 10

9 Drużyna Harcerska "Kremenaros"

Zbiórki 9 DH odbywają się w soboty w godzinach 12.00-14.00, w harcówce znajdującej się przy ul. Chrobrego (przy SP1).

Drużynowy: HO. Szymon Hadam,

tel. 507972953,

13 Ratownicza Drużyna Harcerska "Bratnie Dłonie''

Zbiórki 13 Ratownicza Drużyna Harcerska "Bratnie Dłonie" odbywają się w piątki w godz. 18:00 - 20:00 w SP 20 (ul. Ziołowa 3).

Drużynowy: dh. Mateusz Dworok

16 Harcerska Drużyna Pożarnicza "Bratnie Serca"

Zbiórki odbywają się w piątki w godz.16.00 do godz. 18.00 w SP nr 20 w Gotartowicach - ul. Ziołowa 3 (wejście główne szkoły + dodatkowe z tyłu szkoły).

Drużynowa:  dh. Sara Kostępska

tel.606727367,

17 Dużyna Harcerska "Salamandra"

Zapraszamy wszystkich w wieku 10 - 16 lat! Zbiórki odbywają się w czwartki w godzinach 17 - 19 w harcówce przy ul. Głównej 80. Przed przyjściem na zbiórkę prosimy o kontakt z dh. drużynową.

Drużynowa: dh. Julia Fudala

tel. 503 615 170

20 Drużyna Harcerska "Ad Astra"

Drużyna działa w Suminie. Harcówka znajduje się w sali niskiego parteru remizy OSP Sumina (boczne wejście od strony rzeczki) przy ul. Rybnickiej. Zbiórki odbywają się w każdy piątek o godz. 17:00.

Drużynę prowadzi dh. Aleksandra Porwoł

tel. 604763343

22 Drużyna Harcerska w Czernicy

Zbiórki odbywają się w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00 w Zameczku w Czernicy.
Drużynowa: dh. Weronika Wieczorek

34 Drużyna Harcerska "Watra" im. Braci Buchalików

Zbiórki odbywają się w każdą sobotę o 12:00. Harcówka 34 DH znajduje się w SP 34 na ul. Reymonta 69 44-200 Rybnik - dzielnica Smolna.

Harcerze z Watry zapraszają na fanpage lub na forum: https://www.facebook.com/34dhwatra http://www.34dhrybnik.fora.pl/.

Drużynowy: dh Łukasz Rusinowski

Próbna Drużyna Harcerska w Gaszowicach

Czuwaj, jesteśmy drużyną działającą na terenie gminy Gaszowice. Nasze zbiórki odbywają się w każdy piątek o godzinie 16:00 w harcówce znajdującej się w SP im. Tadeusza Kościuszki w Gaszowicach.
Kontakt: pwd. Aleksandra Knura
tel: 794-728-945