Zostań harcerzem!

DSC 0700Harcerstwo to nie tylko hobby. Harcerstwo to sposób na życie!

• Chcesz poznać wielu ciekawych ludzi, znaleźć swoje miejsce na świecie i prawdziwych przyjaciół?
  • Chcesz przeżyć niesamowite przygody, sprawdzić się w ekstremalnych sytuacjach?
  • Chcesz nauczyć się wielu ważnych rzeczy, o których w szkole nikt Ci nie powie?
  • Chcesz odnaleźć świat prawdziwych wartości?
  • Chcesz zwiedzić wiele fascynujących miejsc w Polsce i poza nią?
  • Chcesz świetnie się bawić w gronie pozytywnie zakręconych ludzi?

Nic prostszego!! Na zbiórkę może przyjść każdy! Wystarczy, że w zakładce Drużyny harcerskie lub Gromady zuchowe znajdziesz drużynę, do której chciałbyś/abyś dołączyć. Tam są zarówno adresy harcówek, jak i kontakt do drużynowych.

Druga opcja - napisz do nas maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci znaleźć najlepszą dla Ciebię drużynę.

Nie zwlekaj! Niech przygoda rozpocznie się już dziś!