Akcja Dobro Daj! Maseczka dla seniorów.

Maseczka dla seniora to wspólna akcja Caritasu Archidiecezji Katowickiej oraz Chorągwi Śląskiej Związku Harcerstwa Polskiego.

Do najbardziej potrzebujących seniorów w naszym mieście zostaną rozniesione maseczki. Akcja nosi nazwę Dobro Daj! Bo właśnie dawanie dobra jest jej głównym celem.

W ramach tej akcji każda osoba powyżej 65 roku życia ma szansę otrzymać darmową maseczkę ochronną, która, jak wszyscy wiemy, od pewnego czasu jest niezbędna. Harcerze z Hufca Ziemi Rybnickiej będą roznosić te maseczki dla potrzebujących seniorów.

Maseczkę może dostać każdy senior, który ukończył 65 rok życia mieszkający na terenie Archidiecezji Katowickiej. Aby otrzymać maseczkę należy wypełnić formularz lub wysłać sms o treści MASECZKA pod numer: 533 144 898 – koszt wg taryfy operatora. Szczegóły na temat programu znajdziecie na stronie internetowej: http://dobrodaj.pl/