11 listopada 2016

W imieniu swoim i Prezydenta Miasta Rybnik serdecznie zapraszamy wszystkie zuchy, harcerzy, instruktorów i seniorów na obchody obchody 11 listopada.
Spotykamy się w pełnym umundurowaniu o 9:50 pod pomnikiem Papieża przy Bazylice gdzie odbędzie się Apel Harcerski.

Następnie o godzinie 10:30 będziemy uczestniczyć w uroczystej mszy świętej za Ojczyznę. Po mszy planowane jest złożenie hołdu przed pomnikiem św. Jana Pawła II. Następnie przemarsz na rynek, gdzie będą miały miejsce dalsze uroczystości (wysłuchanie hymnu, wciągnięcie flagi państwowej na maszt, wystąpienie Prezydenta Miasta oraz złożenie kwiatów pod tablicami pamiątkowymi).

Mam nadzieję, że spotkamy się w licznym składzie podczas tych jakże ważnych uroczystości.

phm. Martyna Kowacka

Komendantka Hufca Ziemi Rybickiej